درب ضد سرقت روکش فلز قابلیت پخش آهنگ دارد

یک درب ضد سرقت روکش فلز برای کمک به جلوگیری از ورود غیرمجاز از مزاحمان ساخته شده است. همچنین می تواند به مقاومت در برابر نیرو در برابر طوفان و سوء استفاده از آب و هوا کمک کند و می تواند سطح حفاظتی بسیار بالاتری نسبت به یک درب معمولی ارائه دهد.

درب ضد سرقت معمولاً در دو نوع اصلی وجود دارند. یک نوع درب فولادی روباز است که ظاهری شبیه آهن فرفورژه دارد و دارای صفحه پشتی شیشه ای است. نوع دوم شبیه یک درب معمولی چوبی یا فایبرگلاس است، اما در واقع از فولاد با اتصالات جانبی محکم ساخته شده است.

یک درب محافظ محافظ را می توان برای سطح ایمنی بیشتر اضافه کرد. یک درب ضد سرقت نباید فقط خارجی باشد. به عنوان مثال، می توان از آنها برای محافظت از اتاق های وحشت، مسیرهای فرار، زیرزمین ها یا طاق ها استفاده کرد.

جدا از موادی که برای ساخت درب ضد سرقت استفاده می شود، دستگاه های زیادی را می توان نصب کرد که به سطح ایمنی آن می افزاید. اینها می توانند شامل پیچ های بسته، میله ها، آلارم ها و زنجیر درب باشند.

می توان از یک دری بیننده یا سوراخ چشمی استفاده کرد که یک لنز کوچک است که به کاربر اجازه می دهد فرد طرف مقابل را ببیند. پیچ های لولا را نیز می توان نصب کرد که پیچ های بلندی هستند که در صورت برداشتن پین های لولا، درب را به داخل فشار نمی دهند.

در یک درب با امنیت بالا، لولاها معمولاً از دید پنهان هستند، که می تواند ورود به داخل را برای متجاوزان بسیار دشوارتر کند. یک صفحه ضربه ای با امنیت بالا نیز ممکن است در نظر گرفته شود، زیرا صفحه ضربه معمولا ضعیف ترین قسمت یک سیستم درب است.

این نوع قفل می تواند بسیار گران باشد، اما به دلیل منحصر به فرد بودن اثر انگشت، می تواند بسیار ایمن نیز باشد. پیچ‌های دو سیلندر با سوراخ کلید را می‌توان در دو طرف در قرار داد، زیرا این کار می‌تواند به جلوگیری از شکستن پنجره شیشه‌ای، رسیدن به داخل و باز کردن قفل در توسط سارقان کمک کند.