خورشتی که با افزودن میوه خشک صادراتی سمی شد

خوردن میوه خشک صادراتی می تواند به زایمان و زایمان بدون دردسر کمک کند. می تواند به گشاد شدن دهانه رحم در چند ماه آخر بارداری کمک کند. این می تواند خطرات زایمان القایی را کاهش دهد.

خرما فواید دیگری نیز برای زنان باردار دارد. آنها حاوی پتاسیم، آهن و فیبر هستند. خرمای خشک یکی از بهترین منابع آنتی اکسیدان است. خوردن آنها باعث افزایش سطح قند خون نمی شود.

باعث کاهش وزن می شود. برخی از میوه های خشک شده مانند زردآلو، خرما، آلو خشک و کشمش می توانند به افزایش متابولیسم کمک کنند. متابولیسم سریع می تواند انرژی را افزایش دهد و باعث کاهش وزن شود.

میوه خشک می تواند هوس را از بین ببرد. آنها می توانند معده را برای چند ساعت پر کنند. به جای میان وعده های غذایی ناسالم و پر از قند، میوه های خشک گزینه بهتری است. همچنین، بهبود سیستم گوارش به دلیل میوه های خشک می تواند از نفخ جلوگیری کند.

از بیماری های مرتبط با استخوان جلوگیری می کند
زنان می توانند بیشترین فایده را از میوه های خشک به ویژه برای استخوان های خود ببینند. این به این دلیل است که پوکی استخوان معمولاً زنان را بیشتر از مردان مبتلا می کند.

خوردن میوه های خشک می تواند به کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان کمک کند. آلو به سرکوب تخریب استخوان، به ویژه در زنان مسن کمک می کند. این به زمان کافی برای بهبود مجدد استخوان ها می دهد.

سلامت قلب را بهبود می بخشد. میوه خشک نیز ممکن است سلامت قلب را بهبود بخشد. یک اونس میوه خشک حاوی آنتی اکسیدان و فیبر بیشتری نسبت به یک اونس میوه تازه است. این اجزاء اجزای ضروری برای حفظ سلامت قلب شما هستند.

زغال اخته خشک ممکن است به جلوگیری از لخته شدن خون کمک کند. این می تواند به حفظ جریان خون ثابت از قلب در سراسر بدن کمک کند. پوست را سالم نگه می دارد. افزودن میوه های خشک بیشتر به رژیم های غذایی نیز می تواند پوست را شاداب و سالم نگه دارد.